Капітальний ремонт

Капітальний ремонт — ремонт, що виконується для відновлення технічних і економічних характеристик об’єкта до значень, близьких до проектних, з заміною або відновленням будь-яких складових частин.

Проведення комплексу будівельних робіт і організаційно — технічних заходів щодо усунення фізичного і морального зносу, не пов’язаних зі зміною основних техніко — економічних показників будівлі і функціонального призначення, які передбачають відновлення його ресурсу з частковою заміною при необхідності конструктивних елементів і систем інженерного обладнання, а також поліпшенню експлуатаційних показників.

Ключові стадії процесу:

10

Складання техніко-дизайнерських проектів

Власники приміщення розповідають особисті побажання, а фахівці наводять їх у відповідність з допустимими змінами, архітектурними особливостями майданчика і пропонують кілька оптимальних рішень. Роль замовника — уважно спостерігати і в разі потреби критикувати.

image

Узгодження потенційних змін в БТІ

Несанкціоновані перепланування це не тільки незаконно, але й небезпечно для життя — «випадковий» демонтаж несучої стіни може призвести до руйнівних наслідків.

749-5009-big

Підготовка до капітального ремонту

З приміщення прибирають всі меблі, очищають поверхні від оздоблювальних матеріалів, іноді відключають опалення та електрику. Зносять визнані непотрібними міжкімнатні перегородки і інші конструкції.

otdelochnye-raboty

Основні будівельні роботи

Сюди відносяться зведення нових елементів, заміна ділянок кладки, заповнення тріщин, усунення архітектурних дефектів приміщення. Завершується стадія прокладкою комунікацій, в тому числі установкою освітлювальних, опалювальних приладів.

otdelochnie-raboty

Оздоблювальні роботи

На даному етапі активно реалізується дизайнерська складова: настил підлогового покриття, фарбування або обклеювання стін, усунення косметичних дефектів і т.д.

Які види робіт відносяться до капітального ремонту

До капітального ремонту відноситься їх наступний перелік:

 • посилення фундаменту при великому навантаженні;
 • усунення вад в ізоляції фундаменту;
 • заміна стовпів;
 • перев’язка швів кам’яних і цегляних стін із закладенням тріщин;
 • переробка виступаючих частин стін;
 • перекладка цілих ділянок кам’яних стін, якщо вони не належать до надбудов;
 • встановлення обойм на стіни з метою зміцнення;
 • заміна даху, якщо замінюється будівельний матеріал покрівлі;
 • заміна віконних блоків і дверних блоків;
 • заміна сходів і окремих деталей;
 • оздоблювальні роботи всередині так і зовні.

Капітальний ремонт охоплює великий спектр проблем і вирішує їх більш детально. Якщо в поточному ремонті вади більшою мірою намагаються виправити, то компанія «Cabexline» при капітальному ремонті головним в першу чергу робить заміну деталей і конструкцій, часткову або повну, попередньо погодивши усі деталі з замовником.

Закрыть меню