Електрощитове обладнання

Електромережі, що подають енергію від точок виробництва до точок її споживання, повинні бути надійно захищені від різних зовнішніх факторів, а також від можливих нещасних випадків.

Саме тому виготовлення щитового обладнання є найважливішим завданням при прокладанні або модернізації електромережі. З огляду на важливість електричних щитів, їх складанням і установкою повинні займатися виключно професіонали.

Виготовлення та збирання електрощитового обладнання

Виготовлення та збирання електрощитового обладнання повинно здійснюватися виключно фахівцями з відповідними допусками. Компанія «CabexLine» здійснює виготовлення щитового обладнання для цивільного і промислового користування. Сприяє цьому безсумнівний досвід співробітників. Крім того, при роботі використовуються тільки кращі комплектуючі, що гарантує максимальну працездатність, довговічність і безпеку.

Перш, ніж замовити збірку щита, ви можете скористатися послугами експерта, який вивчить ваше обладнання, оцінить дотримання технічних норм і норм безпеки.

Безпосередньо перед укладанням договору до Вас на об’єкт приїде технічний фахівець, який залагодить основні питання, визначить оптимальну для Вас вартість. Після описаних процедур ми приступаємо до складання необхідного обладнання, враховуючи всі ваші вимоги і побажання, а також технічні характеристики об’єкта.

Закрыть меню