Проектування кондиціювання

Роботи по розробці самого проекту компанією «CabexLine» і подальшого монтажу кліматичного обладнання вимагає високого рівня технічних знань і великого досвіду роботи в даній сфері.

Від якісно виконаного проекту залежить не тільки успішне функціонування самих систем кондиціювання, а й здоров’я людей які проживають або працюють в приміщенні.

Замовник повинен чітко уявляти розміри бюджету, який можна витратити на проектні та пусконалагоджувальні роботи системи кондиціювання, а також заздалегідь підготує пакет наступних даних:

conditioning-office_750x400_927

  • Безпосередньо технічне завдання, в якому чітко будуть викладені всі вимоги до майбутньої системи.
  • Якщо вентиляція або система кондиціювання потрібні для будівлі громадського харчування або інших типів будівель, зазначених в спеціальному регламенті — тоді до загального технічного завдання потрібно докласти технологічний проект.
  • Загальний пакет креслень всієї будівлі, виходячи з яких, можна зробити попередню оцінку складності проекту.

В першу чергу враховується безпосередній обсяг повітрообміну, який відбувається в приміщенні. Розрахунок цього параметра — основа, на якій будуть базуватися інші аеродинамічні обчислення. Отримані дані дозволять визначити категорію обладнання, яке буде оптимально функціонувати в даному приміщенні виходячи з параметрів потужності, типажу і розмірності.

Закрыть меню