Опалення

Різні комунікації в житті сучасних людей грають важливу роль, але обігрів житла повинен забезпечуватися в обов’язковому порядку. Також необхідно дізнатися, які види опалення бувають взагалі. Основним показником працездатності системи є можливість підтримувати комфортну температуру в приміщеннях.

Штучний обігрів будинків і квартир проводиться для компенсації теплових втрат, що відбуваються при зниженні температури навколишнього повітря. Для комфортного проживання будуть потрібні спеціальні пристрої, здатні виконати це завдання. Проте кінцева комплектація обладнання буде залежати від обраного способу видобутку тепла, а також від теплоізоляції житлового простору.

a7cfba440aaad1d79203e2f31a80b086

Повітряне опалення

У сучасному світі такий спосіб акумуляції тепла активно використовується для створення комфортних умов в торгових і складських приміщеннях, які мають великий обсяг. Джерелом нагрітого повітря може бути калорифер або тепловий генератор. Дані пристрої підтримують задану користувачем температуру, витрачаючи при цьому мінімальну кількість потужності.

Переваги кліматичного обладнання:

  • Економічність, адже є можливість подвійного використання (для обігріву взимку та кондиціонування влітку).
  • Великий термін експлуатації, який в більшості випадків становить не менше двадцяти років.
  • При експлуатації відбувається прямий нагрів повітря. Іншими словами, немає проміжних теплоносіїв.
  • Під час використання витрачається палива набагато менше, ніж у випадку з водяними системами.

Примітка! Решта видів опалювальних систем не можуть похвалитися такими різнобічними можливостями. При необхідності вдасться навіть охолодити повітря в приміщенні, що актуально в літній час. Щоб економити на електроенергії ви можете замовити сонячну електростанцію яку прорахують, спроектують та проведуть монтаж наші фахівці в короткі терміни.

02-011

Водяні системи обігріву

Даний варіант передбачає використання рідкого теплоносія в якості основного джерела тепла. Він нагрівається до потрібної температури і циркулює по трубопроводах, які можуть бути виконані за різними схемами. Передачу тепла допомагають забезпечити радіатори, регістри і конвектори.

Види труб для опалення при такому варіанті можуть відрізнятися в залежності від матеріалу виготовлення.

  • Сталеві труби з’єднують прилади, що акумулюють тепло, у багатьох квартирах і приватних будинках. Високоякісна сталь — основна сировина для виробництва. Споживачів приваблює невисока ціна, а також низький коефіцієнт температурного розширення.
  • Чавунні вироби завжди славилися непоганою механічної стійкістю. Вони з’єднуються фасонними частинами, тому вимагають використання хорошої клоччі, яка при цьому не буде мати сторонніх домішок.
  • Поліпропіленові опалювальні труби вже не новинка на будівельному ринку. Навіть при замерзанні рідини всередині цілісність виробу зберігається, так як матеріал здатний розширюватися і стискатися при змінах температури.
  • Металопластикові аналоги — труби для опалення один з одним з’єднуються за допомогою спеціальних фітингів, які можна зафіксувати своїми руками. Надійність окремих елементів забезпечується завдяки п’яти слойній структурі. Самі кріплення на стиках можуть бути нероз’ємними, компресійними або різьбовими.
  • Мідні вироби в основному використовуються, коли необхідно досягти тривалого терміну служби і хорошою тепловіддачі. В цьому плані подібні елементи навряд  можуть перевершити будь-який інший матеріал. Однак при придбанні доведеться розпрощатися з серйозною грошовою сумою.

Примітка! Для забезпечення циркуляції рідини цілком підходять всі перераховані види: опалення в такому замкненому контурі все одно вийде надійним. Названо лише основні варіанти.

konvektsiya-i-infrakrasnoe-izluchenie-na-ravnyh-uc

Інфрачервоне випромінювання

Або як звикли називати (електроопалення). Обігрів здійснюється завдяки спеціальним випромінювачам. Інфрачервоне опалення може застосовуватися в якості основного або додаткового джерела тепла. Інші види системи опалення не зможуть забезпечити якісний обігрів відкритих просторів, як це здатний зробити подібний випромінювач.

У чому перевага цих виробів?

  • По-перше, вони не сушать повітря і не спалюють кисень, а також не утворюють ніяких продуктів горіння.
  • По-друге, дані джерела тепла функціонують зазвичай всього лише 5-20 хвилин в годину, здійснюючи швидке і рівномірне прогрівання.
  • І, по-третє, прилади такого типу дозволяють економити близько п’ятдесяти відсотків електричної енергії.

Доповнення! Отримання тепла за допомогою променів є найприроднішим, так як наша планета прогрівається саме за цим принципом. Приблизно одна друга частина потужності сонця знаходиться в інфрачервоному діапазоні. Щоб істотно економити на електроопалення ви можете замовити у нас сонячну електростанцію що дасть вам перевагу не тільки економити але і заробляти, продаючи надлишки в загальну мережу за зеленим тарифом.

Закрыть меню